שליח עד הבית / המשרד

הרכישה באיפארמסי מאפשרת לכם פשוט להרגע ולקבל את המשלוח עד לפתח הבית. במקרה ואתם ממוקמים בבניין משרדים ללא חניה, המשלוח שלכם יגיע עד לפתח הבניין והשליח יצור עמכם קשר כדי שתרדו לאסוף את החבילה. 

מערך המשלוחים שלנו פועל מדן ועד אילת, והמשלוחים מגיעים בתוך 3 ימי עסקים *ברוב חלקי הארץ.

(שימו לב: הזמנות שמתקבלות אחרי השעה 16:00, יום ו' וערבי חג אינן נספרות כיום עסקים למשלוח).

בקיבוצים וביישובים הבאים נקודת איסוף המשלוח היא במרפאת היישוב:
יקום
קיבוץ אייל
קיבוץ הזורע
עינת
נען
גבעת ברנר
עין צורים
זיקים
יד מרדכי
מעלה החמישה
צובה
קרית ענבים
צרעה
נתיב הל"ה
נחשון

איסוף עצמי

ניתן לאסוף את ההזמנה מבית המרקחת שלנו הנמצאת ברחוב טוליפמן 7, ראשל"צ, בית פישמן רשתות בקומת הקרקע. בית המרקחת נגישה לאנשים עם מוגבלות.
שעות פתיחה: בימים א'-ה' בין השעות 8:00 עד 18:00 ובימי שישי וערבי חג בין השעות 8:00 עד 13:00. 

ייפוי כוח שליח איפארמה

עפ"י הנחיות משרד הבריאות  נדרש המזמין לייפות את כוחו של שליח טלפארמה לאספקת התרופות (במקרה של משלוח תרופות מרשם) מבית מרקחת איפארמה מרח' טוליפמן 7, ראשל'צ. בנוסף, מתחייב המזמין לספק את מרשם הרופא המקורי כנגד קבלת התכשירים ומתחייב להימנע משימוש חוזר במרשם זה או להגישו לצורך ניפוק בבית מרקחת אחר. בקבלת תרופות מרשם על ידי שליח, המזמין מוותר על ייעוץ רוקחי כמקובל בביתי המרקחת ומסכים לקבל מידע ויעוץ תרופתי באמצעות טופס שיצורף בבית המרקחת לתכשירים שהזמין או לקבל את המידע באמצעות התקשרות עצמאית עם בית המרקחת, באמצעים שפורסמו לצורך קבלת ייעוץ מבית המרקחת. 

מערך הפצה

בטלפארמה צי של 25 רכבים ממוזגים, העומדים בתנאי משרד הבריאות בהפצה והובלת תרופות עד בית הלקוח לפי נוהל 126 ו-128 של משרד הבריאות.

לאזורי חלוקה וימי הפצה לחצו כאן

לאזורים ללא חלוקה לחצו כאן